Nerezové vírivky

Vírivky z nerezovej ocele patria medzi tie najlepšie wellness riešenia na trhu. Vďaka precíznej výrobe na mieru vám dokážeme vytvoriť luxusnú vírivku akýchkoľvek rozmerov, tvarov doplnenú o tie najkvalitnejšie technológie

Máme za sebou desiatky realizácií moderných a luxusných víriviek pre menších aj väčších klientov. Sledujeme trendy v oblasti wellness & spa sveta a vylepšujeme naše atrakcie do víriviek aby si klienti vždy vychutnávali ten maximálny relax

Pozrite si možnosti realizácie nerezových víriviek s nadčasovým dizajnom.

Prečo si vybrať vírivku z nerezovej ocele?

Vďaka vlastnostiam nerezovej alebo často nazývanej aj antikorovej ocele si môžete vytvoriť váš ideálny wellness priestor s trvácnosťou aj niekoľkých desiatok rokov. Základom je kvalitne navrhnutá vírivka s poctivým a detailným výrobným postupom.
Nerezová oceľ je prirodzene antibakteriálnym povrchom, ktorá sa teší obľube v rôznych odvetviach. Pri wellness a spa odvetví pomáha najmä udržiavať kvalitu vody a jej čistotu. Vy sa tak môžete bezstarostne venovať relaxu s dobrým pocitom.
Pevná konštrukcia a rokmi vyvíjané technické spracovanie poskytujú bezpečný priestor pre vodný relax. Vírivky z nerezovej ocele sú vhodné ako pre privátne aj verejné využitie a nemusíte sa obávať ani víriviek určených pre väčší počet ľudí.
Bezšpárovosť materiálu a precízne opracované zvary ocele zabraňujú hromadeniu usadenín a baktérií na povrchu vírivky. Dokonale vyleštený povrch ocele je potrebné ošetriť iba X krát do roka a môžete si opäť užívať dokonale čistú vodu.
Vírivky z nerezu sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Nerezová oceľ je odolná voči UV žiareniu, poveternostným vplyvom či korózii. Je na vašom výbere či budete chcieť vírivku využívať aj v zimných mesiacoch a na našej odbornosti pomôcť vám s výberom tej správnej technológie.
Celkový vzhľad vírivky z nerezu je častokrát výrazným faktorom pri rozhodovaní o výbere materiálu. Nielen vďaka svojim vlastnostiam sú právom označované za luxusné vírivky a nájdete ich vo všetkých vyhľadávaných hotelových rezortoch, wellness centrách a postupne aj v tých najlepších penziónoch.

Vírivky pre privátne aj verejné využitie

Potrebujete privátnu vírivku pre 4 osoby alebo vírivku vhodnú pre hotelový wellness svet? Dokážeme vám navrhnúť a vyrobiť vírivku presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Vždy garantujeme kvalitné a odolné spracovanie aby ste sa na wellness riešenie mohli spoľahnúť.

Výroba na mieru

Uvažujete o vírivke pre 6,8 alebo aj viac osôb? Aj takéto riešenia ponúkame našim klientom. Ku každému projektu pristupujeme individuálne a jeho finálne technické prevedenie upravujeme na základe priestorových a kapacitných požiadaviek.

Atrakcie do vírivky

Kvalitná vírivka ba mala obsahovať široké spektrum vodných atrakcií pre maximálny zážitok. Trysky či sedadlá do vírivky dokážeme tvarovať a umiestňovať na základe vašich preferencií. Okrem toho vieme doplniť vírivku napríklad o rúrkové masážne ležadlá, sedadlá, dnové vzduchové perličky či podhladinové osvetlenie. Výber je len na vás.

Vonkajšie vírivky

Vírivky do exteriéru sú vhodné nielen pre penzióny ale aj privátnych klientov. Pri vonkajších vírivkach určite odorúčame zabezpečiť vírivku minimálne automatickou roletou, ktorá zabraňuje nadmernému odparovaniu vody a chráni ju pred väčším znečistením.

Vnútorné vírivky

Interiérové vírivky sú ideálnym doplnkom wellness & spa sveta. Vírivku dokážeme prispôsobiť priestorovým možnostiam a navrhnúť správne použitie technológií. Pomerne obľúbenou variantou je vytvorenie wellness sveta z nerezovej ocele a to kombináciou bazéna, vírivky a ochladzovacieho bazéna.

Prečo si vybrať vírivku Wonderwerk?

  • detailná výroba na mieru 
  • prémiové vodné atrakcie vlastnej výroby
  • kvalitné materiály a technológie
  • certifikovaný výrobca podľa normy ISO 9001
  • pôsobenie na európskom trhu už od roku 2009