O nás

Kvalitne odvedená práca a nadčasový dizajn sú našou prioritou.
Tím Wonderwerk

Sme Wonderwerk

Ideou pre vytvorenie firmy Wonderwerk bolo prinášať klientom tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie bazény z nerezovej ocele. Už od začiatku sa snažíme tvoriť bazény s elegantným vzhľadom, kvalitným prevedením a detailným spracovaním. 

Ako jedna z mála firiem na československom trhu sme overenými výrobcami nerezových bazénov na mieru a držiteľmi certifikátu systému manažérstva podľa normy ISO 9001. 

ISO 9001 certifikát - Wonderwerk - výstavba nerezových bazénov na mieru

Pri našich projektoch pokrývame všetky fázy od profesionálneho technologického návrhu riešenia, výroby, montáže až po pravidelnú starostlivosť. Zárukou našich skúseností sú desiatky zrealizovaných bazénov pre luxusné hotelové rezorty, wellness centrá, penzióny ale aj privátnych klientov v 7 krajinách Európy

Kvalita bazénov Wonderwerk
Dokonalú kvalitu bazénov a víriviek zabezpečujeme kombináciou špičkového materiálu a detailne spracovanými výrobkami. Každému bazénu sa podrobne venujeme, neustále kontrolujeme a vylepšujeme výrobný proces a používame certifikovanú nerezovú oceľ od overených dodávateľov. Súčasťou projektu je vždy podrobná projektová a výrobná dokumentácia. Aj to je jedným z dôvodov prečo nám dôverujú klienti zo siedmich európskych krajín.

Dizajn bazénov a víriviek
Neustále sledujeme aktuálne trendy a prinášame zákazníkom moderné dizajnové bazény, ktoré spájame s naším jedinečným rukopisom. Máme vlastný tím dizajnérov, ktorí sú pripravení vytvoriť vám ponuku presne pre vás. Pri návrhoch sa tiež pozeráme na bazén ako na súčasť architektúry a hľadáme tú najdokonalejšiu podobu. 

Vývoj a inovácie produktov
Do bazénov značky Wonderwerk prinášame technické riešenia a inovácie z dielne nášho konštrukčného oddelenia. Vďaka spojeniu našich dlhoročných skúseností v oblasti vývoja a svetových CAD systémov ako napríklad SolidEdge vyvíjame komponenty ako špeciálne trysky, hydromasážne systémy, bazénové atrakcie aj protiprúdy.

Výroba na mieru
Wonderwerk, to sú luxusné nerezové bazény vyrobené na mieru podľa želaní zákazníkov. Ku každému projektu pristupujeme individuálne a snažíme sa vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám.

Detailné spracovanie
Detaily tvoria celok. Pri každom bazéne dbáme na detailné spracovanie všetkých častí od bazénového telesa, atrakcií, doplnkov až po prekrytie. Pri ukončení projektu prechádza bazén podrobnou vizuálnou skúškou spolu so skúškou tesnosti.

Nadštandardný servis
Vážime si existujúcich zákazníkov a snažíme sa budovať dlhodobé vzťahy. Po dodaní nového bazéna zabezpečujeme aj pravidelný servis a čistenie. Prispôsobujeme sa potrebám klientov a ponúkame výhodné balíky starostlivosti o naše výrobky. 

 

Bazénové technológie
Kvalitné bazénové technológie sú dôležité pre dlhodobé a bezproblémové fungovanie bazéna a všetkých jeho častí. Bazény Wonderwerk preto vybavujeme len technológiami overených svetových výrobcov bazénových technológií a každý dokončený projekt odovzdávame s na mieru vyrobenou skriňou na ovládanie. 

Dôraz na detail
Certifikovaný výrobca
Výroba na mieru
Pôsobenie na európskom trhu už od roku 2009
Zaujali sme vás? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s vaším projektom.