Ochladzovací bazén ako nový štandard ?

Wellness
30.nov
2020

Kvalitný wellness priestor dokážete odhadnúť aj na základe detailu, akým je vybavenie ochladzovacej časti po čase strávenom v saune. Jednoduché riešenia v podobe sprchy alebo vedra nahrádzajú samostatné ochladzovacie bazény.

Viete ako sa stal ochladzovací bazén etablovanou súčasťou kvalitného sveta wellness a spa? V posledných rokoch sme zaznamenali v tejto oblasti niekoľko zaujímavých trendov. Čoraz viac ľudí začína prejavovať záujem o čas strávený v saune, vírivke alebo vyhľadáva možnosť navštíviť príjemný wellness. Zvýšený dopyt, preto registrujú predajcovia wellness vybavenia, ale aj obľúbené rezorty. 

Zvýšené povedomie o relaxačných účinkoch a veľmi príjemnej forme budovania imunity pomocou wellness, sa tak prenáša do zvyšovania kvality služieb. Klasické vírivky sa dopĺňajú o rôzne vodné atrakcie a vedrá so studenou vodou sa po saunovaní menia na samostatné ochladzovacie bazény

Privátny sektor nie je výnimkou. S príchodom čoraz dostupnejších riešení vlastného wellness sa menia aj požiadavky zákazníkov, ktorí túžia po bazénoch, saunách a vírivkách podľa vlastných predstáv. S vlastnou predstavou nás oslovil aj zákazník, ktorý si pre doplnenie saunového sveta pripravil samostatnú miestnosť. Do kruhového pôdorysu sme dokonale prispôsobili nerezový ochladzovací bazén, ktorý si môžete pozrieť na nasledujúcich obrázkoch.

Nerezový ochladzovací bazén ponúka viacero výhod oproti klasickým riešeniam, ako napríklad ochladzovacie vedro alebo sprcha. Samostatný bazén poskytuje väčší komfort, možnosť postupného schladenia organizmu a zároveň poskytuje možnosť aj pre pravidelné otužovanie, ktoré v posledných mesiacoch výrazne získava na popularite.

K výhodám samozrejme patrí aj použitie vysokokvalitnej nerezovej ocele. Vďaka tomuto materiálu si dokáže takýto bazén udržať svoju kvalitu a trvácnosť na niekoľko desaťročí. Okrem toho Vám použitie nerezovej ocele zaručí minimálne náklady na údržbu a servis a poskytne vizuálne dokonalý produkt.

Mohlo by vás zaujímať